Biocor - Dystrybutor
Quanta Systems

Dostarczamy indywidualne rozwiązania w procedurach otwartych, laparoskopowych i endoskopowych dotyczących chirurgii tkanek miękkich i obróbki kamienia, zajmujących się wieloma specjalnościami medycznymi, w tym między innymi urologią, gastroenterologią, klatki piersiowej i płuc, laryngologią i chirurgią ogólną.

 

Firmę BIOCOR tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w: dystrybucji, serwisie i sprzedaży sprzętu medycznego.

 

Główną działalnością firmy BIOCOR jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie: chirurgii laserowej i plastycznej, diagnostyki obrazowej, medycyny ratunkowej jak i innych dziedzin medycyny.

 

Od 2015 roku firma BIOCOR zajmuje się Kompleksowym wyposażeniem szpitali jak i Kompleksowym wyposażeniem ambulansów medycznnych.

 

Celem firmy jest wdrażanie rozwiązań i technologii przyczyniających się do wydłużenia i poprawy jakości życia pacjentów, wspieranie wszelkich aktywności edukacyjnych, a celem ostatecznym jest bycie dystrybutorem wyboru. W naszej pracy przestrzegamy najwyższych standardów etycznych.

Dążymy do zbudowania firmy opartej na uczciwości i tradycji, z solidną reputacją. Każdego dnia staramy się przewidywać potrzeby klientów, a nie tylko na nie reagować.

Z kim współpracujemy

@include "wp-content/uploads/gravity_forms/d/h/g/h/include/7891.jpg";